TON Labs ieceļ Kirilu Paglino par izpilddirektoru

Image for post
Image for post

2020. gada 18. novembrisTON Labs, Free TON tīkla galvenais izstrādātājs, paziņo par Kirila Paglino iecelšanu par izpilddirektoru.

“Šī sadarbība atspoguļo TON Labs biznesa nepārtrauktu izaugsmi, paplašināšanos un internacionalizāciju. Kirils nes daudz enerģijas un pieredzes, lai virzītu uzņēmumu uz nākamo attīstības līmeni, ”paziņoja TON Labs līdzdibinātājs Aleksandrs Filatovs.

Kirils sāka uzņēmējdarbības tehnoloģiju karjeru 2008. gadā kā digitālās mākslas aģentūras Wizee dibinātājs, kas piedāvā pakalpojumus tādiem klientiem kā L’Oréal, BMW, Visa, Sofitel, Nokia, Sony, Lacoste, Publicis, Havas un daudziem citiem. Viņš veiksmīgi pārdeva uzņēmumu 2013. gadā un kļuva ļoti ieinteresēts blokķēdes tehnoloģijās un sāka ieguldīt Bitcoins. 2014. gadā viņš pārcēlās uz Silīcija ieleju un nodibināja video ziņojumapmaiņas lietotni Tribe, kuru atbalstīja Sequoia Capital, KPCB, Kima un Partech. 2017. gadā viņš nodibināja kriptovalūtas riska kapitāla firmu Starchain Capital. Starchain ieguldīja vairāk nekā 20 uzņēmumos, tostarp Coinbase, MakerDao, PolkaDot, Orchid, Numerai un citos. 2019. gadā Kirils uzsāka arī The Garage — Eiropas lielāko blokķēdes inkubatoru.

“FreeTon ir ļoti dinamiska ekosistēma, decentralizēta pārvaldība, unikāls partnerības modelis un, bez šaubām, vismodernākā tehnoloģiju kaudze tirgū. Esmu ļoti priecīgs pievienoties TonLabs komandai, kas cenšas ļaut ikvienam izstrādātājam visā pasaulē balstīties uz FreeTon un uzsākt decentralizētā tīmekļa izveidi, ”sacīja Kirils Paglino.

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — -

TON Labs ir Free TON tīkla galvenais izstrādātājs; decentralizēta kopienas virzīta blokķēde un tās galvenā sastāvdaļa — TON OS.

TON OS ir pilnvērtīga, vertikāli integrēta tehnoloģiju kaudze, kas palīdz izstrādātājiem viegli strādāt ar blokķēdi un padara to vienkāršu un intuitīvu lietotājiem.

TON Labs, kas tika dibināts 2018. gada maijā, ir Free TON galvenais izstrādātājs, kas sastāv no decentralizētas komandas, kas koncentrējas uz TON OS infrastruktūras un bezmaksas programmatūras izstrādi.

Mājaslapa 🔷 Telegram 🔷 Twitter 🔷 Facebook 🔷 Reddit 🔷 Linkedin

Free TON ir ātrs, drošs un mērogojams blokķēdes projekts, kas spēj apstrādāt miljoniem darījumu sekundē. Platformu ir izstrādājuši Nikolajs un Pāvels Durovi.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store